Teamleiders Biljartfederatie
Seizoen 2021-2022
Team TL Naam Telefoon Emailadres
Bar Adelhof 1 1 Richard van Kolck 06-53842636 vankolck@hotmail.com
2 Anne Beeker 06-23936996 a.beeker2@gmail.com
Bar Adelhof 2 1 Hans Bak 06-19018267  hansbakmail@ziggo.nl
2 Jim van Zwieten 06-10750318 jimvanzwieten@gmail.com
Cens 1 1 Desmond Driehuis 06-12387084 johannasessink@gmail.com
Beddebeer 1 Berend Huisingh 06-83399907 beddebeer@gmail.com
2 nnb
De Biljartmakers 1 Bert Loogman 06-10424342 bertloogman@gmail.com
2 Nick v/d Veerdonk 06-50505631 nvandeveerdonk@gmail.com
De Kromme Mijdrecht 1 1 Willem de Graaf 06-24651532 willemrolleman@hotmail.com
2 Toon de Kwant 06-53210540 toondekwant@outlook.com
De Kromme Mijdrecht 2 1 Egon van der Heijden 06-12106915 egonvr@gmail.com
2 Jos Vermeij 06-51636226 josvermeij@ziggo.nl
DIO 1 Jan Koridon 06-38911941 janenstienkoridon@gmail.com
2 Ray Kramer 06-39596248 raykramer@ziggo.nl
De Merel / Richard’s BV – 1 1 Kees Griffioen 06-15112113 kmgriffioen99@gmail.com
2 Walter van Kouwen 06-25435424 kouwe704@planet.nl
De Merel / Richard’s BV – 2 1 Gijs vd Vliet 06-53538729 etibvandervliet@casema.nl
2 Piet Best 06-17530875 piet.best@hotmail.nl
De Merel / Richard’s BV – 3 1 Caty Jansen 0297-264159 caty.jansen@outlook.com
2 Dorus v/d Meer 06-47944950 thcw@xs4all.nl
De Springbok 1 1 Nico de Boer 0297-593734 n.j.a.de.boer@hccnet.nl
2 Hen Kandelaar 06-13689292 h.kandelaar@kpnplanet.nl
De Springbok 2 1 Willem Holla 06-55194605 holla.installatietechniek@kpnplanet.nl
2 Jack Baak 06-11434716 info@anitaboere.nl
DenB Diensten / De Springbok 1 Henk Doornekamp 06-51822717 henk@denbdiensten.nl
2 John Beets johnbeets@hotmail.com
Stieva / Stee-Inn 1 1 Nico Koster 0297-285970 nicokoster1@ziggo.nl
2 Kees de Zwart 0297-284685 keesdezwart42@gmail.com
Stieva / Stee-Inn 2 1 Ruud Breyean 06-39632591 r.breyaen@telfort.nl
2 Aria ten Cate 06-26452299 aria.tencate@gmail.com

De actuele gegevens van de teamleiders zijn ook terug te vinden door op Biljartpoint in te loggen* en vervolgens te klikken op >INFO TEAMLEIDERS

*Uitsluitend teamleiders en bestuursleden hebben die mogelijkheid

 2,702 total views,  1 views today